Čo je iKomunita?

Ahoj, moje meno je Michal a som administrátor dvoch najväčších Apple skupín na SK Facebooku:
Apple bazar SK / CZ (cca 90 000 členov) a Apple Otázky a Odpovede (cca 26 000 členov)

Poznám hlavné problémy ľudí s Apple a poznám aj hlavné problémy s nákupom a predajom použitého Apple zariadenia.

7 rokov som budoval skupiny, investoval som do reklamy, hral som sa s tvorbou webov… Musel som sa veľa naučiť a denne riešiť problémy našich členov. Investoval som do toho tisíce hodín času – dobrovoľne, zadarmo 🙂

Premýšľal som nad tým, či by sa dala naša komunita posunúť na vyšší level. Výsledok môjho premýšľania je, že vytváram Apple členskú základňu s názvom iKomunita. iKomunita má byť domov – miesto, ktoré spája skutočných fanúšikov značky Apple, ktorí si navzájom slušne pomáhajú a bezpečne predávajú produkty Apple medzi sebou.

Čo všetko by to časom malo zahŕňať?
návody, prehľadné fórum, individuálna podpora, zľavy u partnerov, súťaže, vlastné aplikácie, bezpečnejší Apple bazár (len pre členov) a mnoho ďalšieho… uvidíme, čo budú ľudia najviac požadovať 🙂

Všetko však stojí čas aj peniaze…
Ak sa ti tento nápad páči, tak podpor tento projekt, aby som to mohol čo najskôr zrealizovať. Prispieť môžeš ľubovoľnou čiastkou od 1€.

Čo tým získaš?
Tým, že teraz podporíš tento projekt, tak automaticky získavaš predschválené doživotné VIP členstvo na iKomunite ZDARMA (Ide o prémiové členstvo na webe iKomunita.sk, keď to bude hotové).
Zároveň UŽ TERAZ získaš členstvo v uzatvorenej VIP Facebook skupine (KLIK). Tá je určená iba pre tých, ktorí sa zapojili a slúži na diskusiu o vytváraní iKomunity, pretože mi záleží na tom, aby výsledok reagoval na požiadavky podporovateľov tejto myšlienky.

Chceš to podporiť?

Nie si si istý?

Rozumiem, že si možno neistý, či chceš tento projekt podporiť finančným darom.
Ak ti to ale dávalo hlavu a pätu, môžeš to podporiť aspoň zazdieľaním na FB 🙂

ĎAKUJEM