Čo je iKomunita?

Ahoj, moje meno je Michal a som administrátor dvoch najväčších Apple skupín na SK Facebooku:
Apple bazar SK / CZ (cca 90 000 členov) a Apple Otázky a Odpovede (cca 26 000 členov)

Poznám hlavné problémy ľudí s Apple a poznám aj hlavné problémy s nákupom a predajom použitého Apple zariadenia.

7 rokov som budoval skupiny, investoval som do reklamy, hral som sa s tvorbou webov… Musel som sa veľa naučiť a denne riešiť problémy našich členov. Investoval som do toho tisíce hodín času – dobrovoľne, zadarmo 🙂

Premýšľal som nad tým, či by sa dala naša komunita posunúť na vyšší level. Výsledok môjho premýšľania je, že vytváram Apple členskú základňu s názvom iKomunita. iKomunita má byť domov – miesto, ktoré spája skutočných fanúšikov značky Apple, ktorí si navzájom slušne pomáhajú a bezpečne predávajú produkty Apple medzi sebou.

Čo všetko by to časom malo zahŕňať?
návody, prehľadné fórum, individuálna podpora, zľavy u partnerov, súťaže, vlastné aplikácie, bezpečnejší Apple bazár (len pre členov) a mnoho ďalšieho… uvidíme, čo budú ľudia najviac požadovať 🙂

Všetko však stojí čas aj peniaze…
Ak sa ti tento nápad páči, tak podpor tento projekt, aby som to mohol čo najskôr zrealizovať. Prispieť môžeš ľubovoľnou čiastkou od 1€.

Čo tým získaš?
Dobrovoľným príspevkom získaš členstvo v uzatvorenej VIP Facebook skupine (KLIK). Tá je určená iba pre tých, ktorí sa zapojili a ide o Apple komunitu bez spamu, bez trollov, s ochotou členov a s prísnou etikou.